ІТЦ "SP-SERVICE"   (032) 245-11-20

м. Львів, вул. Героїв УПА, 77


Профілактичний техогляд

Маючи автомобіль ми періодично привозимо його на автосервіс для проведення профілактичного техогляду, заміни мастила тощо з метою убезпечити себе від раптової поломки та дорогого ремонту.

А як би Ви поставилися до того, щоб привезти свій комп'ютер на профілактичний техогляд? Багатьом це видається дивним і навіть кумедним.

Але комп'ютерна техніка, зокрема системний блок - це також складна система, що поєднує в собі електронну, електричну та механічну частини.

Існування системи охолодження та вентиляції, без якої жоден комп'ютер не може нормально працювати, сприяє природньому забрудненню системного блоку навіть коли він стоїть у здавалось би ідеально чистому приміщенні. Однак пил та волога відсутні хіба що у відкритому космосі.

Накопичення пилу разом з вологою спричиняє забивання систем охолодження, внаслідок чого комп'ютер перегрівається і може банально "згоріти", а також може спричиняти різні електронні сбої в роботі електронних елементів.

Окрім того, конструктивні особливості електронних елементів такі, що інколи вони вичерпують свій ресурс і виходять з ладу, тягнучи за собою вихід з ладу інших елементів або вузлів. А, наприклад, заміна конденсатора, який лише почав "висихати", значно дешевша, ніж заміна ряду комплектуючих у системі живлення. Не кажучи про те, що вихід з ладу блоку живлення

Конструктивна особливість жорсткого диску така, що він поєднує в собі дуже складний і високоточний механізм зі складною електронною системою. Протягом тривалого часу роботи активна поверхня, яка зберігає інформацію, може вичерпувати свій магнітний ресурс. Вчасно виявлений знос жорсткого диску вбереже Вас від часткової або навіть повної втрати важливої інформації.

Ми забезпечимо Вашому комп'ютеру повний профілактичний техогляд та сервіс системного блоку, який в загальному включатиме:
- чистку системного блоку з повною профілактикою вентиляторів, CD-приводу, FDD, процесора, блоку живлення;
- діагностику поточного стану комплектуючих та їх елементів (перевірка характеристик блоку живлення, стану конденсаторів материнської плати, перевірка SMART-параметрів та стану поверхні жорсткого диску тощо).

Увага!!! АКЦІЯ!

Лише до 31 грудня 2011 року - ЗНИЖКА -30% на профілактичний техогляд.

Проведіть профілактику лише за 195 грн. сьогодні, щоб завтра не довелось платити за ремонт значно більше!