ІТЦ "SP-SERVICE"   (032) 245-11-20

м. Львів, вул. Героїв УПА, 77


Сигналізації.
   

Безпека - це один з ключових факторів, від якого залежить успіх та надійність Вашого бізнесу а також Ваш добробут.

Наявність охоронної сигналізації дозволяє не турбуватись за безпеку та направити всі свої ресурси у корисний напрямок.

Системи охоронної сигналізації призначені для своєчасного сповіщення про проникнення на територію чи об'єкт, що охороняється. На сьогодні охоронна сигналізація - це не щось екзотичне чи опціональне, а необхідний атрибут офісу чи будинку. Сучасні охоронні системи при їх правильному плануванні та встановленні забезпечують захист навіть від найбільш винахідливих зловмисників. Окрім того, сама наявність сигналізації є суттєвим психологічним фактором - негативним для потенційних зловмисників та позитивним для Вас.

Наші системи охоронної сигналізації будуються на базі високоякісного обладнання з використанням якісних інсталяційно-комутаційних матеріалів та забезпечують наступні критерії охорони:

  • Рух. За рахунок використання спеціальних інфрачервоних датчиків руху система реагує на будь-який рух в межах зони, що контролюється.
  • Розбиття скла. Датчики розбиття скла реагують на звук розбивання віконного скла, вітрини тощо.
  • Відкриття вікон та дверей. Спеціальні магнітоконтактні датчики встановлюються на дверях та вікнах та реагують на їх відкривання.

Використання комплексного захисту по вищевказаних критеріях робить систему охоронної сигналізації практично неуязвимою від зловмисників та забезпечує надійність сповіщення про будь-якого роду втручання в межах об'єкту, що охороняється.

Слід зазначити, що якість та надійність самої сигналізації залежить в першу чергу від якості та чутливості датчиків, надійності координуючого обладнання та професійності проектування та інсталяції. Саме тому ми використовуємо лише якісні комплектуючі та матеріали, ретельно підходимо до планування та добросовісно виконуємо інсталяційні роботи.

Готову охоронну сигналізацію ми допоможемо Вам підключити до централізованого пульта охорони, що повноцінно забезпечити Вашу безпеку.